вторник, февруари 23, 2021

Двајцата подготвувале изненадување за својата љубов: Тој ја запроси во Дизниленд, а таа имаше...

Дизниленд за многумина, па така и за Самер и Вејвс е „најсреќното место на светот“. Двајцата подготвувале изненадување за својата љубов. Момчето планирало да ја запроси...

Виц: На љубовен состанок со инфлуенсерка

– Кај си бе брат те снема. Откако излезе со онаа јаката од Инстaгрaм, се изгуби. Како помина состанокот? Ја ќари ли? – Остај брат,...

Србинка стана хит на интернет: Се качи на маса на свадба, а резултатот беше...

Новото видео од српска свадба стана апсолутен хит на социјалните мрежи. Девојка од Србија очигледно понесена од свадбената атмосфера се обиде да танцува на масата...

Дива мечка се „самопокани“ на журка на диџеј

Диџејот Џоди Флеминг од Ешвил, Северна Каролина, пушташе музика во живо за своите следбеници на социјалните мрежи кога на неговата виртуелна забава се...

ВИДЕО: Оваа жена има 8 деца – само да ја гледате нејзината дневна ртуина...

За повеќето родители, подготвувањето на децата за спиење е борба, но кога имате осум деца, вклучувајќи и близнаци и тројка, работите можат да бидат...

Спојте ги рацете и откријте што ве очекува во љубовта: Добро погледнете ги линиите...

Палмистиката е научна дисциплина која се обидува да докаже дека сè е запишано на дланките. Иако денес никој не ја сфаќа сериозно, секако служи за...

Само ги протрил прстите со лук – цел свет е воодушевен од трикот со...

Калум Греј на ТикТок споделил видео во кое тој покажува трик кој многу често го применува - со помош на лук ги одвојува жолчките...

Виц: Македонецот и огромниот црнец во лифт

Влегува еден маж од 60 кг во лифт и гледа един огромен црнец. Црнецот погледнува надолу и вели: – 210 см, 160 кг, 39 см алат,...

Нарачала фустан преку интернет за 10.000 денари – кога видела што ѝ стигнало, се...

Девојка која на социјалната мрежа Тик Ток е потпишана како „аннадинх“ порачала преку интернет фустан кој чинел дури 10.000 денари. Во видеото кое го објавила...

„Све да ти е*ам“: На Стефан Лазаров му извадија пиштол среде кафеана во Чаир...

Постои нешто што се вика карма и таа е тука, можеби е бавна, но кога тогаш ќе ве стаса… Вака некако може да се опише...

Последни вести