петок, февруари 28, 2020

ВИДЕО: Сцена од автобус која стана хит на интернет – „Ако ова не е...

Не им верувајте на оние кои велат дека со тек на време љубовта исчезнува во станува навика. Во дигиталната ера кога се станува инстант и...

Жена која спиела со 10 илјади мажи тврди: “Ова е вистинската причина зошто тие...

Поранешната ескорт дама Гвинет Монтенегро ѝ стана позната на јавноста по шокантната изјава дека спиела со 10 илјади мажи, а таа одлучила да сподели...

Редовните односи го забавува стареењето, научно потврдено

Сексот не е само игра и забава, ниту само животински чин за размножување. Науката повеќе пати докажала дека пред сѐ, имаме неверојатни здравствени предности...

Што значи ако не се бакнувате за време на сескот?

„Кога и да сакам да дознаам каква е сексуалната поврзаност на партнерот секогаш ги прашувам, дали се бакнуваат за време на сексот“.

Испил цело пакетче вијагра, а тоа што следувало е лекција за сите мажи

Маж од Велика Британија кој земал десет пати повеќе од дозволените апчиња вијагра доживеал вистински пекол со трајни последици, пренесува „Дејли меил“. Тој тоа...

Антиталенти за љубовни врски: Овие хороскопски знаци опасно флертуваат, но не знаат да одржат...

Некои личности едноставно не сакаат да одолеат на искушенијата и тешко остануваат во врска. Понекогаш во процесот има и повредени, но ако судиме според припадноста...

Секс туризам – зошто да не?

Радио и ТВ водителот Абеику Агри Сантана, кој во 2016 година беше назначен за туристички амбасадор на Гана, изјави дека покрај туристичките знаменитости, Гана...

Најголемите с*кс тајни на мажите

Мажите имаат многу тајни. Ова се само дел од нивните тајни за кои тој не сака да дознаете: Тој...

Постои само еден тип на жена која вреди да ја барате во животот

Постојат различни видови на жени исто како што постојат различни видови на луѓе. Видови, се разбира, генерализирана верзија од индивидуи- никој не може во...

Ова се годините во кои жените најмногу уживаат во секcот

Доколку помисливте дека станува збор за дваесеттите, се лажете! Истражувањата покажаа дека сексот е подобар на постара возраст. Така, во едно истражување, 37 % од...

Последни вести