понеделник, септември 23, 2019

Ѓулсерен од „Парампарче“ целосно го промени изгледот, но нешто тргна на лошо (ФОТО)

Погледнете како убавата турска актерка Нургул Јешилчај, која ја гледавме како Ѓулсерен во серијата „Парампарче“ изгледа денес. После една година пауза и улога на султанка,...

Сакала да се разубави, а се изобличи: Славната актерка претерала со пластична хирургија (ФОТО)

Холивудската актерка Кејти Холмс, по раскинувањето на долгогодишната врска со актерот Џејми Фокс, наводно инвестира огромна сума пари во пластична хирургија. Извор близок на актерката...

Овие зборови на Роберт Де Ниро ќе ги разлутат жените, но одговорот на неговата...

Зборовите на Роберт Де Ниро можеби ќе ве налутат, но затоа одговорот на неговата сопруга ќе ве воодушеви! По 50 години брак, еден ден внимателно...

Синот на Шабан наскоро ќе ја оствари најголемата желба на Шаулиќ (ФОТО)

По големата трагедија која го погоди семејството Шаулиќ и загинувањето на пејачот Шабан, неколку месеци подоцна од семејството пристигнуваат убави вести. Имено, по трагедијата семејството...

ВИСТИНСКА СЕ*С-БОМБА: Мажите полудеа по оваа девојка, таа им ги исполнува предизвиците

Инстаграм ѕвездата повторно ги оставила своите фанови без здив откако го исполнила нивниот предизвик и се фотографирала топлес покрај автопат. Даниели Ајала, мејкап артист и...

Стремежот кон совршен изглед ме чинеше здравје“: Убавата актерка со тешка мака се избавила...

Актерката Меган Фокс неодамна открила дека еден филм и’ ја одредил кариерата во негативен контекст. Станува збор за хорор-комедијата „Jennifer’s body“ која била снимена...

По седум години брак, тепачки и јавни испади: Се разведија Анабела и Андреј Атијас

Српската пејачка Анабела Атијас се разведе од бизнисменот Андреј Атијас, пренесуваат српските медиуми. Како што Анабела открива во изјава за „Пинк“, и покрај напорите...

Илда ја откри најголемата тајна на семејството Шаулиќ: „Шабан беше тежок човек, со него...

Илда Шаулиќ раскажа каков им беше бракот на нејзиниот татко Шабан Шаулиќ и нејзината мајка Гордана Шаулиќ. Пејачката призна дека Шабан беше тежок човек, како...

Бела Хадид позираше “пиштол гола” (ФОТО)

Чиста десетка за деколтетот на Бела Хадид. Убавата манекенка покажа повеќе од кога било. Но, сепак во преден план изненадувачки била нејзината фризура. Чиста десетка...

За ова што ќе го кажам многумина ќе ме мразат- Дарко Лазиќ откри колкав...

Moжеби многу луѓе ќе ме мразат после оваа емисија, но јас сум само искрен и не се фолирам, вели Дарко Лазиќ во гостувањето во...

Последни вести