среда, август 21, 2019

Беше најзгодна пејачка на Балканот, па стана многу дебела: Денес Ана Николиќ изгледа вака...

Пејачката Ана Николиќ извесно време беше со прекумерна тежина откако се породи и стана мајка, а постојано се обидуваше да изгуби тежина. Сепак, сега тоа...

Цеца со кикички, објави како изгледала додека била мала

Познатата српска пејачка Цеца на Инстаграм објави фотографија која досега јавноста немаше можност да ја види. Српската пејачка никогаш не криела како изгледала во младоста,...

Лепа Брена на роденденот на Филип се појави со огромен вентилатор: Не му го...

Пејачката Лепа Брена пристигна на прославата за роденденот на Филип Живојиновиќ, а сите беа изненадени кога видоа дека донела вентилатор со себе кој стоел...

„Дијамант за моето богатство“ – Македонски музичар ја запроси саканата (ФОТО)

Македонскиот хармоникаш од групата Маестро, Војче Петрушев со дијамантски прстен ја побарал за жена својата долгогодишна партенрка. Дијамант за моето богатство, Мони Петрушевска, напишал музичарот...

Рита Ора е презгодна, но погледнете како изгледа нејзината мајка: За ова тело сите...

Вера Ора, мајката на светски познатата Рита Ора во моментов летува на црногорското приморје, поточно на Ада Бојана, од каде на својот Инстаграм профил...

Пред 20 години беше “жешката“ чуварка на плажата: Нема да верувате како изгледа денес,...

Дона Дерико ја паметиме како една од „Чуварите на плажата“. Неодамна таа се појави на премиерата на филмот „Low Low“ во Лос Анџелес. Со својот тесен...

Ријана претстави своја секси колекција на долна облека

Ријана, освен што е позната музичка ѕвезда, важи и за една од најдобро облечените познати личности. Освен тоа, во последно време таа се покажа и...

ФОТО: Меган Маркл во бикини – се појавија фотографии од војвотката на плажа

На социјалните мрежи се појавија досега невидени фотографии од сопругата на принцот Хари, војвотката Меган Маркл. На дел од нив Меган е во костим...

Бритни Спирс повторно мета на критики на социјалните мрежи- еве која е причината (ФОТО)

Бритни Спирс се пофали на Инстаграм со своите не така нови „Лубутин“ чевли и, по којзнае кој пат, повторно предизвика серија гневни реакции на...

Исплива најголемата тајна за љубовниот живот во „Беверли Хилс“: Дејвид бил интимен со двете...

Ѕвездата од „Беверли Хилс”, Брајан Остин Грин (Дејвид) во последното интервју откри дека бил интимен со две колешки од серијата. Во емисијата на Енди Коен,...

Последни вести