четврток, февруари 20, 2020

Ќерката на Мадона го згрози светот: Едвај стоеше на нозе откако претера со алкохолот,...

Ќерката на музичката легенда Мадона (61) била главна атракција на модната недела во Лондон поради своето чудно однесување и постапките кои го згрозија светот. Имено...

Легендарниот кошаркар на НБА се занесе со сопругата и стана хит на интернет: „Вака...

НБА ѕвездата Стеф Кари ужива на одмор со сопругата Ајша. На фотографијата која ја објави се гледа како ја држи во раце. „Одмор со мојата...

ФОТО: Бекам објави фотографија од мајка ѝ, свекрва ѝ и нејзиниот сопруг, а сите...

Викторија Бекам на модната недела во Лондон ја претставила новата колекција, а најголема поддршка од прв ред ѝ пружало нејзиното семејство. На Инстаграм објавила...

Аца Лукас на итна операција?

Популарниот српски пејач, Аца Лукас наводно имал голем здравствен проблем. Како што пишуваа српските медиуми пејачот имал проблеми со дискус-хернија поради кои останал да лежи...

Луксуз од милион долари: Погледнете како изгледа куќата на Лепа Брена во Мајами

Најолемата ѕвезда во поранешна Југославија голем дел од годината го поминува во својата куќа во Мајами.Таа на социјалните мрежи објави фотографии како изгледа имотот...

Српските медиуми горат: Прва средба меѓу Кија, Слоба и неговата нова девојка

Медиумите во Србија пишуваат дека се случила првата средба меѓу победничката на едно реално шоу и пејачка Кија Коцкар со нејзиниот поранешен сопруг, пејачот...

Се забавуваше со сурови богаташи: Српските медиуми и ги изброија сите момчиња на Каролина

Српските медиуми направија преглед на сите љубови на нашата Каролина Кочева. Блис.рс констатира дека нејзин најчест избор биле сурови богаташи се додека не се...

Наместо да се подготвува детската соба за нејзиниот прв внук Цеца откри детали од...

Снаата на Цеца Богдана Ражнатовиќ е во шестиот месец од бременоста, а пејачката Цеца со нетрпение го очекува доаѓањето на свет на своето прво...

Српските медиуми објавија дека Ана пијана завршила во болница, пејачката се огласи со една...

Српските портали беа преплавени со вести дека поп-ѕвездата Ана Николиќ завршила во болница затоа што, наводно, претерала со алкохолот, што и е забрането, бидејќи...

Ѓоковиќ: Коби Брајант ми помогна кога ми беше најтешко во животот

Новак Ѓоковиќ во моментов се наоѓа во Србија каде што дава интервјуа за локалните медиуми. Светскиот тенисер број 1, во едно од нив откри дека...

Последни вести