недела, септември 22, 2019

Дара Бубамара потполно гола!

Сексапилната пејачка Дара Бубамара на фотката позира како од мајка родена, гола, што наиде на воодушевување кај нејзините фанови. Иако се фотографирала гола, Дара...

Еве како Тоше Проески ја пееше химната, додека во вип ложа претседателот Борис Трајкоски...

Тамара на синоќешната прослава на Дeнот на нeзaвиcностa на САД, 4 Јули, што се одржа во дворот на американската амбасадата во Скопје, пеејќи ја...

Не знаел дека го снимаат – синот на Брена и го направил ова на...

Виктор Живојиновиќ објавил неколку видео снимки од семејниот дом. Тој со остатокот од светот споделил како изгледа едно нивно секојдневие. Меѓутоа најмногу внимание привлекла снимката...

ФОТО: Цеца во воена униформа на воено поле со митролез во рака – после...

Светлана Цеца Ранатовиќ одлучи да им застане на патот на лагите кои се зборуваат за неа, па така на својот Инстаграм профил им одговорила...

ВИДЕО: Сергеј ја гризна Лила за задникот – Водителката скокна од страв

Изминатиов период во медиумите осамнаа написи од типот: „Смртта танцува на грчките плажи“, со образложение дека на грчкото крајбрежје каде летуваат најголем дел македонски...

Тајна чувана 40 години: Шабан Шаулиќ на својот вонбрачен син му оставил нешто многу...

Еден од најпопуларните пејачи на српска народна музика, Шбан Шаулиќ, настрада во сообраќајна несреќа во февруари, а многу колеги, пријатели и обожаватели на неговиот...

Инстаграм гори среде зима: Ќерката на Цеца објави фотографија од Дубаи во бикини кое...

Ќерката на Цеца овие денови заедно со најдобрата нејзина другарка уживаат во топлото Дубаи, а Анастасија веднаш се пофали на Инстаграм како изгледа нејзиниот...

Таа е светски позната пејачка, а кога ја испеа македонската „Ја излези Ѓурго“ ги...

Врвнатата вокалистка Амира Медунјанин со оркестарот „Вечерња љубав“ во пулска Арена ја испеја познатата македонска песна „Ја излези Ѓурѓо“. На видеото проследете го настапот на...

Саша Поповиќ знае кога ќе умре и не му е гајле: Баба Ванѓа му...

Саша Поповиќ и Лепа Брена во деведесеттите години ја посетиле познатата баба Ванѓа сакајќи да дознаат детали за нивната судбина. Првиот човек на Гранд открил...

Сања Кужет исфрли гола нога: Ѕвездите на Гранд грмат за фустанот на водителката! Многу...

Сања Кужет исфрли гола нога: Ѕвездите на Гранд грмат за фустанот на водителката! Многу малку остава да се мечтае (фото) View this post on Instagram   🌟ZG🌟...

Последни вести