четврток, февруари 20, 2020

ФОТО: Кејт Мидлтон во сосема поинакво издание – вака изгледа уште послабо

Кејт Мидлтон конечно излезе од официјалните фустани и костуми и облече нешто полежерно. За една од нејзините први есенски прошетки и посета на Mузејот...

ФОТО: Беквалац со ќерките живее во луксуз – го претворила во женски рај, откри...

Српската пејачка Наташа Беквалац купи недвижнина во својот роден крај, па откри дека во него не поседува нешто што го има во сечиј дом. „Нема...

ШОК: Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ ќе станат родители

Шокот поради тајната венчавка на Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ не траеше долго. Причината за наводната врза венчевка е беременоста, која засега се секој...

Анастасија Ражњатович за својот живот: Секогаш не е добро, но што ќе правам

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, ќерка на Цеца, која ја издаде својата втора песна, а по повод нејзиниот гостински настап на утринската програма на...

Цеца со брутална порака ги загрижи фановите- сите се прашуваат до кого се упатени...

Фолк ѕвездата Цеца најчесто социјалните мрежи ги користи како би ги промовирала своите настапи и нови песни, но овој пат ги изненади фановите со...

Роналдо објави како Георгина наутро му ги загрева мускулите (ВИДЕО)

Фудбалерот објави видео на кое се гледа утринскиот ритуал во кој Георгина му ги загрева мускулите на нозете со инфрацрвено светло. Убавата Георгина е во...

Ја дочека најголемата среќа: Сузана Спасовска ја мажи ќерката (ФОТО)

Секој родител посакува да го дочека денот кога своето чедо ќе го омажи или ожени, а тоа време дојде и за фолк – пејачката...

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована едвај ги прекрсти нозете поради тесниот и прекраток фустан

Водителката и сопруга на популарниот пејач Жељко Јоксимовиќ, Јована Јоксимовиќ направила вистински хаос на социјалните мрежи со фотографија на која позира во прекратко фустанче. Атрактивната...

Порасна во вистинска убавица: Ќерката на Пол Вокер сè попопуларна на Инстаграм поради успешната...

Медоу Вокер, ќерка на трагично починатиот глумец Пол Вокер, гради успешна манекенска кариера, што и го покажа со неколкуте професионални фотографии кои ги сними...

ВИДЕО: Лила во сексапилно празнично издание

Личниот асистент на Лила, Спасе Рола Јовановски, на Инстаграм објави кусо видео од празничната фотосесија на Лила за една македонска модна марка....

Последни вести