недела, септември 22, 2019

Цеца оперирана во најстрога тајност: Не ми личеше на годините

Светлана Цеца Ражнатовиќ долго размислувала за намалување на градите, а оваа интервенција чувана во стога тајност ја направила пред две недели. Цеца никогаш не криела...

Никогаш нема да погодите со што се занимавала Лепа Брена пред да стане славна

Пред да ја освои цела Југославија со своите песни и да стане Лепа Брена, Фахрета Јахиќ работела како бебиситерка во едно белградско семејство. Доста години...

Врањешу, објави ја порно снимката со Карлеуша, се оддолжи чекањето: Загрижен граѓанин покрена петиција

Порно аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш од ден во ден добива нови размери. Само што пејачката реши да подигне 120 тужби...

Невидено досега: Карлеуша му пратила фотографија на Врањеш на која е непрепознатлива

За аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, а една фотографија која таа му ја пратила нему, сигурно...

Ја јавна на сцената на Гранд – Саша Поповиќ и Ана Бекута ги запрепастија...

Ана Бекута, која е член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ во една емисија се пофалила со добра физичка подготвеност, па без...

Пејачките се опуштија на свадба- особено кога ќе ја видите како меша со задникот...

Покрај редовните тезги кој ги имаат пејачите, тие често пеат и на свадби каде им приредуваат луди забави на младоженците и гостите. Така беше и...

Карлеуша по порно скандалот се „закани” со голотија: Можам да се соблечам и да...

Јелена Карлеуша која се соочува со порно скандал се закани со голотија, но во Ѕвездите на Гранд. Пејачката се скара со сите за натпреварувач, па...

Ја маваат со јајца, ја викаат швалерка: Манекенаката на Душко доживеа нервен слом, па...

Владана Раилиќ, манекенката која ја поврзуваат со Душко Тошиќ, доживеала сообраќјка и тоа поради заканите што ги добивала на инстаграм од обожаватели на Јелена...

Врањеш поднесе кривична пријава против Карлеуша еве колку пари бара

Огњен Врањеш поднел кривична пријава против Јелена Карлеуша, а поднел и две дополнителни тужби со кои од пејачката бара неколкумилионски износ како отштета за...

По овие нозе лудуваше цела Југославија: Брена позираше во прекратко фустанче дигајќи ги двете...

Пејачката Лепа Брена овие денови е на одмор на луксузната дестинација Бора Бора заедно со семејството. Оттаму пејачката редовно ги почестува фановите со интересни фотографии...

Последни вести