четврток, февруари 20, 2020

Лила се гризе со мачето

Водителката Лила Филиповска, актуелна периодов по скандалот и судскиот процес за Рекет, објави на Инстаграм, како се гали со маче, кое на крајот ја...

Марадона го фатија во незгоден момент, па настана паника на клупата (видео)

Легендарниот Марадона моментално го води тимот на Гимназија Ла Плата, а камерите забележаа необична ситуација на клупата. Еден од помошниците дојде да му даде на...

ФОТО: Дара Бубамара повторно се „заиграла“ со фотошопот

Популарната српска пејачка Дара Бубамара повторно се „заиграла“ со фотошопот. Но, сега атрактивната пејачка не била многу вешта со фотошопот. Русокосата пејачка обожува на социјалните мрежи...

Си ја отвори душата: Тимберлејк раскажа како публиката фрлала шишиња со урина кон него

Еден од најпопуларните пејачи, но и еден од омилените меѓу женската публика, Џастин Тимберлејк (39) не баш секогаш поминувал добро на настапите. Иако публиката го...

Фотографија од милион лајкови: Ешли Грејам соблече сè од себе и ги покажа стриите...

Неодамна Ешли Грејам одлучи јавно да прозбори за реалната состојба низ која поминуваат жените кои неодамна се породиле. Освен грижата за бебето, таа се осврна...

Вакви никогаш ги немате видено: Дарко Лазиќ и Марина во несекојдневно издание, а од...

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ уживаат во својот љубовен живот и покрај тоа што се појавија гласини дека тие не се...

ФОТО: Икарди не може да дојде во преден план, Ванда повторно се разголе

Мауро Икарди игра одлично во ПСЖ, веќе наголемо се зборува за негов трансфер во текот на летото, но аргентинскиот интернационалец никако не може да...

Се планирал атентат врз принцот Хари, уапсени три лица

Tри лица се приведени при планирање обид за атентат врз принцот Хари, oбјави британски Експрес. Поранешниот началник на кралската гарда Даи Дејвис е загрижен за...

Џеф Безос ја купи најскапата куќа во Лос Анџелес

Извршниот директор на „Амазон“, Џеф Безос, штотуку го купи најскапиот дом во Лос Анџелес, потврдува „Wall Street Journal“. Имотот чинеше околу 165 милиони долари,...

Кралското семејство ги брише Хари и Меган од сеќавање- оваа глетка е јасен доказ...

Со отстранувањето на фотографијата на која се прикажани Меган и Хари од палатата Кенсингтон, кралскиот двор дава јасен знак за разделбата на двојката од...

Последни вести