понеделник, мај 27, 2019

Јелена Карлеуша во солзи, пејачката повторно скршена од тага

Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша, ги растажи обожавателите со снимката што ја објави на социјалните мрежи. Како што е познато, пред три месеци, пејачката остана...

Курирката го изгубила накитот на Рита Ора вреден четири милиони долари

Изгубен е накитот на Рита Ора (28) кој требало да го носи во Кан. Жената задолжена за чување на накитот кој на познатиот филмски фестивал...

Немаше кој да ја одведе до олтарот: Се омажи ќерката на Иво Санадер

Се омажи помладата ќерка на поранешниот премиер на Хрватска, Иво Санадер, Бруна, која имаше долгогодишна врска со Ведран Вукаданович. Нивната венчавка се одржа на островот...

Харис Џиновиќ: Сопругата би можеле да ми ја „украдат“ и во соседството

Популарниот пејач Харис Џиновиќ е во среќен брак со 29 години помладата дизајнерка Мелина Џиновиќ, која важи за убава и посакувана жена, но Харис...

За неа времето како да оди во спротивен правец: Пејачката денес изгледа помладо отколку...

Кога ќе видите како оваа пејачка изгледа денес, ќе помислите дека за неа времето оди во спротивен правец. Сега изгледа помладо отколку пред две децении. Станува...

Саша Поповиќ сака „војна“ во „Ѕвездите на Гранд“: И нуди на Северина неверојатна сума...

Саша Поповиќ на Северина и понудил 100 000 евра за да и се спротистави на Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“, пишуваат српските медиуми. Саша одлучи...

Налутената Ана Николиќ одлучи на сите да им ја затвори устата

Ана Николиќ подолго време се бори со вишокот килограми, кои ги доби за време на бременоста, а бидејќи медиумите долго време пишуваат на оваа...

Фановите полудеа по овие неколку секунди: Блесна сексапил од видеото на Никол (ВИДЕО)

Никол со една видео снимка ги “запали“ социјалните мрежи. Пејачката Никол Шерцингер (40) објавила секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните мрежи ги...

ФОТО: Деколте до папок и шлиц – Пријовиќ во провокативно издание на свадба

Александра Пријовиќ со сопругот Филип и свекорот Боба Живоиновиќ дошла на свадбата на Драгана Џајиќ и Милош Ивановиќ. Пејачката за оваа прилика избрала фустан...

Душко Тошиќ како од мајка роден: Фудбалерот во жешка прегратка на 7 години постара...

Душко Тошиќ, српскиот фудбалер на кинескиот Гуанжу имал интересен менекенски излет на почетокот на неговата фудбалска кариера. Мажот на Јелена Карлеуша, кој во последно...

Последни вести