среда, јули 17, 2019

Новото видео го запали интернетот: Карлеуша во спотот ја покажала повеќе од што треба...

Некои би рекле дека овој спот и е најдобар до сега... Деновиве пишуваше дека со селотејп го лепела лицето и за многумина засега од непознати...

И опасната тарантула се кроти од овој сексапил

Атрактивната актерка и пејачка Ејса Гонзалес е бескомпромисна и незадржлива во истакнување на нејзината убавина и сексапил на социјалнте мрежи.   View this post on Instagram   🌺🌺Mahalo🌺🌺 A...

ФОТО: Поради овие тетоважи меѓу нејзините гради Нејмар не можеше да и одолее на...

Откако се раздели од Бруна Маркезине напаѓачот на Пари Сен Жермен Нејмар улови нова секс бомба. Станува збор за 20 годишната негова сонародничка Мари Таварез...

Тајна венчавка: Мајли Сајрус скришно кажа „да“?

Според една фотка која ја објави пријател на наводно новопечениот славен брачен пар, западните медиуми пренесуваат дека популарната пејачка Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт,...

ФОТО: Кејт и Меган воодушевија со своите стајлинзи на божиќна миса

Британското кралско семејство присуствуваше на божиќна миса во црквата Св. Марија Магдалена во Сандригам, Норфолк. Војвотките Кејт и Меган ги придружуваа принцовите Вилијам и Хари,...

Северина ја разгоре фантазијата на сите мажи облечена како секси учителка

Популарната пејачка Северина своите фанови на Инстаграм ги израдува со селфи и се покажа во издание во кое не сме навикнале да ја гледаме...

Овој холивудски фраер е новата љубов на Анџелина Џоли

Откако психички и ментално, како што сама призна, ја истошти разводот со Бред Пит, холивудската ѕвезда Анџелина Џоли конечно нашла утеха кај друг холивудски...

Најголемиот порок на Анастасија Ражнатовиќ

Пејачката решила да се спаси од овој порок пред Нова година, a својата одлука ја сподели со нејзините обожаватели на „Инстаграм“. Таа купила книга која...

Брена заминува на егзотичен одмор вреден брдо пари- Семејството ќе престојува еден месец на...

По напорниот период кој што го имаше пејачката Лепа Брена, нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ се одлучи да ја почести својата сопруга со егзотичен одмор. Имено...

Џеј Ло и нејзината ќерка заедно во спотот за „Limitless“

Латино дивата, Џенифер Лопез и нејзината ќерка Ема, за прв пат се појавија заедно во новиот спот за песната „Limitless“, која воедно се најде...

Последни вести