четврток, јули 18, 2019

Милијардери кои го „тресат“ светот, а покрај факултет само поминале: Од 400 најбогати луѓе...

На листата на „Форбс“ од 400 милијардери, 63-ца немаат ништо повеќе од средношколски дипломи, а поголемиот дел од нив сами го создале нивното богатство. Бил...

По девојката Кинси, и мајката на Виталиј се растрча на терен

Тешко дека ќе најдете светски медиум кој не пишуваше за атрактивната Кинси Волански, девојката на Виталиј Здоровецки, која во жежок бикини костим се растрча...

Брена го уцени Стефан: Направи ми внуче ако сакаш стан!

Иако во семејството Живојиновиќ сите се среќни поради тоа што Филип и Александра Пријовиќ го добија синот Александар, Лепа Брена, сепак чека некој од...

И Марјана Станојковска ја покажа „крофничката“… иста и е како на Лила! (ФОТО)

Македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојкоска ја отвори летната сезона во различни модели на костими за капење. Како едно од заштитните лица...

Кејт Мидлтон го предаде златниот пехар на Ѓоковиќ во фустан од 1 800 долари

Новак Ѓоковиќ триумфираше на Вимблдон, а златниот пехар го додели војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон која во финалето привлече внимание со својот изглед. Кејт на...

Жешката Алесандра Амбросио со нови фотографии во бикини ги “запали“ фановите

Бразилската убавица ова лето одлучила да ужива на грчкиот остров Миконос, па веднаш ги “почестила“ своите фанови со сексапилни фотографии. Популарните личности ова лето го...

ФОТО: По бурата во животот – Кајмакоски праша „Дали ова лице ви звучи познато“

Даниел Кајмакоски на јавноста стана познат со неговото учество во регионалното музичко шоу „Х фактор“ каде победи и ја направи Македонија горда, а потоа...

ФОТО: Секси Милица се појави со велосипед на плажа – ги покажа природните облини

Милица Павловиќ важи за еден од најатрактивните и најзгодни пејачки на целата естрада. И што е најважно 100% природна! Секси сењорита неодамна беше на одмор...

Најубавата жена на сите времиња изгледа прекрасно и на свои 84 години (ФОТО)

Една од најубавите актерки на сите времиња Софија Лорен, повторно ќе ја гледаме на филмското платно иако оваа дама одамна се повлече од шоубизнисот. По...

Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО)

Најбогатиот човек на светот, сопственикот на „Amazon“, Џеф Безос привлече големо внимание на вчерашниот финален меч на Вимблдон. Имено, тој се појави со 49-годишната водителка...

Последни вести