Playboy убавица: Беки Хадсон

0
343

Беки Хадсон е Американка, родена во Ричмонд, Вирџинија. Кариерата ја започнала како мејкап артист, а потоа решила да отвори Instagram профил и да објавува секси фотографии.

Така го придобила вниманието на неколку фотографи и започнала кариера како модел, со голем број обожаватели, над 872.000 на Instagram. Беки е и Playboy модел, благодарение на нејзиниот секси изглед таа постојано добива понуди за работа.